Väliköök - Miks eelistada Disainmeti välikööke?

Ratastel väliköök JANE 1900 graniidist tasapinnaga

Miks eelistada Disainmeti välikööke?

Disainmeti väliköök täiustab Sinu koduaias kokkamise kogemust. Väliköök on disainitud nii, et toidu ettevalmistamine ja küpsetamine oleks võimalikult lihtne ja mugav. Eestis käsitööna valmistatud ja peensusteni lihvitud mööbli tootmisel on kasutatud ainult kvaliteetseid materjale, et tagada toodetele pikk eluiga. Naudi enda tuttavate ja lähedaste seltskonda ning valmista meeldivalt just enda lemmiksööke.  

Väliköök, mida on mugav vajadusel liigutada

Standardselt on Disainmeti väliköögid ja töölauad varustatud Blickle pöörlevate ratastega. Tänu rataste suurele kandevõimele (150kg ratta kohta) ja kuullaagritele on välikööke mugav ja kerge liigutada. Kaks esimest ratast on "stop-fix" lukustusega, mis hoiavad köögi kasutamisel kindlalt paigas.
Väliköögi pöörlevad Blickle rattad

Kiire ühendus vee ja kanalisatsiooniga

Kui välikööki on plaanis kasutada statsionaarselt, saab köögi ühendada tsentraalse vee ja kanalisatsiooniga. Kui aga grillinurgas kanalisatsioon puudub on võimalik kasutada 20l kogumispaaki. Vee saab vajadusel ühendada kiirliidestusega ka aiavoolikuga.

ELEGANTNE JA VASTUPIDAV TERMOSAAR

Väliköökide puidust osades on kasutatud Thermory termotöödeldud saart (PEFC, FSC, Luigemärgis, CE), mis on testitud CATAS'e poolt ja omandanud vastupidavusklassi 1, mis tähendab, et vastupidavus mädanikule on 25+ aastat. Tooraine on põhjalikult kontrollitud ning pärineb vastutustundlikult majandatud metsadest.
termosaarest väliköök
Väliköök JANE 1900 graniidist tasapinnaga + keraamiline grill Kamado Joe Classic II

Väliköök täiustab keraamilise grilli kogemust

Üha rohkem populaarsust koguvad "muna" grillid on varsti juba igas teises majapidamises olemas. Kõik teavad kui hõrgud toidud nendel valmivad. Vii keraamilise grilli kasutamise kogemus uuele tasemele koos Disainmeti väliköögi või töötasapinnaga. Grilli ava on võimalik kohadada vastavalt kliendi grilli suurusele.

Vali sobilik tasapind

Välimööbli tasapindadel on kaks valikut: 1. Vastupidav Thermory termotöödeldud saar, mis annab köögile ühtse disaini ja loob luksuliku tunde. 2. Looduslik graniit NERO ASSOLUTO, mis on kuumakindel, plekikindel ja vastab ka kõige rangematele hügieeninõuetele. Graniidil on võimalik valida lisaks ka kolme erineva viimistluse vahel: harjatud (antiik), lihvitud matt ja poleeritud kõrgläige

Näiteid valminud väliköökidest

Alusta enda unistuste väliköögi planeerimisega!

Kui soovid alustada enda unistuste väliköögi planeerimisega siis selleks saada meile enda soov e-kirja teel info@disainmet.ee või helista rohkema info saamiseks telefonil +372 54 638 638.
storecartphone-handsetcrossmenuarrow-right-circle