Väliköökide
valmistamine
eritellimusel

Disainmet OÜ on väliköökide valmistamisega tegelenud juba 10 aastat ja teinud õnnelikuks üle 200 kliendi. Kõik väliköögid valmivad käsitööna, kasutades ainult kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale. Parim lahendus saada endale ideaalne väliköök on lasta valmistada see eritellimusena, et saaks lähtuda Teie personaalsetest vajadustest ja soovidest. Loe edasi ja saa teada erinevatest lahendustest ja ideedest, kuidas viia enda väliala või grillinurk uuele tasemele.

käsitööna valmistatud väliköögi eelised:

1.
Kohandatud iga välisruumi jaoks
2.
Mobiilsus ja stiil
3.
Muudetav paigutus
4.
Integreeritav tehnika
5.
Looduskivist tasapinnad
6.
Luksuslik termosaar
7.
Täiustab keraamilise grilli kogemust
8.
Inspiratsioon tehtud töödest
Väliköögi kirjeldus

TULE TUTVU NÄIDISTEGA MEIE UUES SALONGIS: JALAKA 2B, TARTU

Erinevad laiused eritellimusel valmistatud väliköökidele

Kohandatud iga välisruumi jaoks: alustades kompaktsetest kuni avarate väliköökideni

1.
Väliköögi valimisel ei tohiks suurus olla kunagi piiranguks. Meie eesmärk on valmistada välikööke, mis sobivad igasse ruumi, olgu see siis hubane rõdu või avar tagahoov. Olenemata sellest, kas teil on piiratud ruum ja vajate kompaktset disaini või soovite täismugavustega avarat välikööki suurtele koosviibimistele, siis meie meeskond suudab luua köögid, mis kasutavad maksimaalselt ära teie vaba ruumi, tegemata järeleandmisi stiili või funktsionaalsuse osas.

Mobiilsus ja stiil: Sinu Köök, Sinu moodi!

2.
Saa osa paindlikkusest, mida pakuvad ratastel väliköögid. Mobiilsed väliköögid on mõeldud neile, kes hindavad mitmekülgsust, sest neid saab hõlpsasti ümber paigutada vastavalt vajadusele. Ideaalsed hooajaliste muutuste jaoks ja sobilik neile, kes armastavad oma õuealasid ümber korraldada. Nautige vabadust liigutada oma kööki, kuhu iganes soovite, ilma esteetikat või funktsionaalsust ohverdamata. Kuna Disainmeti väliköögid rahuldavad kõiki eelistusi, siis neile, kellele ei ole liikuvus oluline, saavad valida statsionaarse väliköögi. Sobilik valik siis kui väliköögile on mõeldud kindel koht koos vajalike kommunikatsioonide ühendustega nagu vesi ja kanalisatsioon. Ka ratastega väliköögil ei pea muretsema ühenduste pärast: vee saab liita kiirühendusega näiteks aiavoolikust ja äravool jookseb 20 liitrisesse kogumispaaki.
  • Väliköök kahe ukse ja sahtliga koos graniidist valamu ja segistiga
  • Väliköök, sahtlid vasakul, prügikast keskel
  • Väliköök gaasipliidiga, sahtlid paremal, prügikast keskel
  • Valmis väliköök nelja sahtli ja valamuga, kivist tasapinnaga

Muudetav paigutus: Kõik sinu käe järgi

3.
Disainmeti väliköögid ei ole mõeldud pelgalt toiduvalmistamiseks, vaid lisaks ka isikupärase elamuse loomiseks. Valige erinevate paigutuste seast just selline lahendus, mis vastab kõige enam Teie käepärastele harjumustele. Kombineeri kokku erinevaid valmismooduleid eritellimustega. Kohandatud paigutusega teed välialal kokkamise endale veelgi meelepärasemaks ja nauditavamaks.
komplekteeri kokku erinevaid mooduleid 2komplekteeri kokku erinevaid mooduleidkomplekteeri kokku erinevaid mooduleid 3

Integreeritud tehnika Sinu väliköögis: mugavustega kokkamine ei ole enam ainult tubane rõõm

4.
Kujutage ette, et saaksite kõik siseköögi mugavused tuua õue. Pesta sooja veega käsi, praadida gaasigrillil kartuleid ja võtta külmikust üks jahe karastav jook. Disainmeti välikööki on võimalik intergreerida erinevaid seadmeid ja tehnikat, mis kannatavad väliseid tingimusi.
Väliköök koos integreeritud tehnikaga
looduslikust graniidist tasapinnad väliköökidele

Looduslik graniit

Looduskivist tasapinnad: Suurepärane valik väliköögile

5.

Graniit on sajaprotsendiliselt looduslik, unikaalse värvuse ja mustriga materjal. Töötasapind valmistatakse maailma eri osades maapõuest kaevandatud graniidist, mis lõigatakse sobivaks suuruseks ning mille servad ja pind töödeldakse. Graniidist töötasapinnad on vastupidavad, kuumakindlad ning säilivad regulaarse ja õige hoolduse korral väga kaua. Meie kivist tasapindade partneriks on Kivisepad. Soovikorral on võimalik valida ka teisi kive nende tootevalikust nagu näiteks kvarts või marmor.

Termotöödeldud saar: Luksuslik ja samas vastupidav pikkadeks aastateks

6.
Puidust osades kasutame Thermory termotöödeldud saart (PEFC, FSC, Luigemärgis, CE), mis on testitud CATAS'e poolt ja omandanud vastupidavusklassi 1, mis tähendab, et vastupidavus mädanikule on 25+ aastat. Tooraine on põhjalikult kontrollitud ning pärineb vastutustundlikult majandatud metsadest.
Baarilett ratastel välitingimustesse
  • Töölauad keraamilistele grillidele
  • Jane 1900 väliköögi sahtlid ja tarvikute paigutus
  • Väliköök JANE 2100 keraamilise grilli, gaasipliidi ja graniidist tasapinnaga - 6

Keraamilised grillid: Täiusta keraamilisel grillil kokkamise kogemust

7.

Keraamilistel grillidel on murekohaks tihtilugu vajaliku töötasapinna puudumine. Peavalu tekitab ka lisatarvikute hoiustamine. Disainmeti väliköök aitab need mured lahendada. Uputame keraamilise grilli töötasapinna sisse, tekitades selle ümber mõnusa töötasapinna. Kõik tarvikud saab mugavalt hoiustada sahtlites või riiulil. Kui teil veel ei ole keraamilist grilli, siis pidage meeles, et Disainmet on Kamado Joe ja Big Green Egg ametlik edasimüüja. Ostes grilli koos meie väliköögi või töölauaga saate komplekti soodsamalt.

Tehtud tööd: saa inspiratsiooni valminud väliköökidest

8.

Alusta enda unistuste väliköögi planeerimisega!

Kui soovid alustada enda unistuste väliköögi planeerimisega siis selleks saada meile enda soov e-kirja teel info@disainmet.ee või helista rohkema info saamiseks telefonil +372 54 638 638.
storecartphone-handsetmap-markercrossmenuchevron-downarrow-right-circle