Inkbird ahju temperatuuri kontroller ISC-007BW

199.00 

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 66.33 

Laos

Saadavus salongis:
1
saadaval Jalaka 2b, Tartu
Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: Inkbird Kategooriad: ,

Kirjeldus

Inkbird ahju temperatuuri kontroller ISC-007BW

  • Inkbirdi ahju temperatuuri kontroller ISC-007BW teeb kamado tüüpi ahjudes temperatuuri hoidmise automaatseks. Ühenda kontroller WIFI võrku või kasuta manuaalselt. Kontrolleri ventilaatori automaatika puhub õhku peale siis kui ahjus hakkab temperatuur liiga madalaks minema – seeläbi hoiate stabiilset termperatuuri kogu küpsetusperioodil.
  • Kontrollerit saab kasutada ka lihatermomeetrina, sest sisendeid & sonde on kolm – kaks liha ja üks ahju enda temperatuuri jaoks.
  • Temperatuurikontroller toetab nii Bluetooth ühendust kui ka 2,4 GHz Wi-Fi ühendust. Laadige tasuta alla rakendus Inkbird Pro, et juhtida kontrollerit telefoni kaudu.
  • Kontrolleril on kõrge ja madala temperatuuri häire ning taimeri funktsioon. Äpis on näha temperatuurigraafikud, mida saab ka alla laadida. Ühe nupuvajutusega seadistamine ja juhtimine keeratava nupuga.
  • Kontrolleri temperatuurivahemik on lühiajaliseks kasutamiseks 0℃ - 300℃ ja 0℃ - 250℃ pikemaajaliselt. Temperatuuri täpsus on ±1℃.
  • Kontrolleri ventilaator reguleerib automaatselt kiirust vastavalt temperatuurimuutusele, et saavutada ahju temperatuuri stabiilne ja täpne juhtimine.
  • Asja eesmärk on küpsetaja elu lihtsaks teha, enam ei pea ahju temperatuuri, ühe või teise luugi avatuse pärast muretsema.

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenucheckmark-circlearrow-right-circle