Napoleon 700 seeria Built-in sisseehitatav 38″ tagumise infrapunapõletiga integreeritav gaasigrill

2899.00 

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 966.33 
Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: BIG38RBPSS Kategooriad: ,

Kirjeldus

Napoleon 700 seeria Built-in sisseehitatav 38″ tagumise infrapunapõletiga integreeritav gaasigrill

Napoleoni sisseehitatav 700 seeria 38-tolline, viie põletiga gaasigrill koos tagumise infrapunapõletiga muudab mistahes köögisaare unikaalseks meistriteoseks. Ülikvaliteetsed materjalid tagavad grilli kasutusmugavuse ja pikaealisuse.

Sisseehitatav 700 seeria 38-tolline, viie põletiga gaasigrill koos tagumise infrapunapõletiga tagab integreerituna teie välikööki ootuspäraselt kvaliteetse, ainult Napoleonile omase grillimiselamuse. Esmaklassiline roostevaba konstruktsioon tagab stiili, pikaealisuse ja võrratu jõudluse. Paksud 9-mm roostevabast terasest küpsetusrestid on praktiliselt hooldusvabad ja neil on ikoonilised WAVE™-i kõrbemisjäljed. Täpne ACCU-PROBE™ temperatuurinäidik tagavb täieliku ülevaate grilli sees toimuvast. Unikaalne, praktiliselt kulumatu JETFIRE™ süütesüsteem süütab põletid kiiresti leegijoaga. Värvi muutvad juhtnupud SafetyGlow muudavad põletite kasutamisel sinisest punaseks. Sisseehitatud 700 seeria 38-tolline gaasigrill on loodud spetsiaalselt paigaldamise hõlbustamiseks pikema elektrijuhtmestikuga, et paigaldamisel poleks disaini- ja funktsionaalsuspiiranguid. PÕHIOMADUSED – Roostevabast terasest 700 seeria 38-tollisel propaanigaasi grilli võimsus 78 000 BTU – 5 roostevabast terasest põhipõletit, – 1 infrapuna tagumine pöördvarda põleti ja 220V pöördvarras – Avar küpsetusala 90.17cm x 45.72cm – 9 mm paksused roostevabast terasest küpsetusrestid on praktiliselt hooldusvabad – restide ainulaadne lainekuju tagab ühtlase kuumenemise, hoiab ära toidu läbikukkumise ja tekitab erakordsed küpsetustriibud. Süütamine toimud 700.seeria 38-tolline sisseehitatud gaasigrillil akuvaba süütega. See tõrkekindel süütesüsteem süütab põletid nupu keeramisel leegijoaga. Kahetasandilised roostevabast terasest küpsetusplaadid püüavad kinni ja aurustavad tilkuva rasva, kaitstes roostevabast terasest torupõleteid kahjustuste eest ja hoides teie grilli puhtamana. Infrapuna tagumine põleti on mõeldud eelkõige pöördvarda efektiivsemaks kasutamiseks. Ergonoomilised juhtnupud on sinise taustvalgustusega, luues suveöösse õdusa õhkkonna. Põletite kasutamisel muutub konkreetse süüdatud põleti värv punaseks. Sisseehitatud 700-seeria 38-tolline gaasigrill on loodud spetsiaalselt integreerimiseks väliköökidesse ja grill on disaini hõlbustamiseks pikendatud juhtmestikuga. Täpne temperatuuri juhtimine kaanes asuva ACCU-PROBE™ temperatuurinäidikuga tagavab praadimise, suitsutamise, röstimise ja küpsetamise ülima lihtsuse.

SPETSIFIKATSIOONID

GARANTII: Presidendi piiratud eluaegne garantii* KÜTUSE TÜÜP: Propaan VÕIMSUS: 78 000BTU PÕHIKEEDUSALA: 90,17cm x 45,72cm | 39 burgerit PÖÖRDVARRAS: komplektiga kohe kaasas KÕRGUS: 61,20cm | 85,80cm avatud kaanega LAIUS: 100,300cm SÜGAVUS :70,10cm PAKENDI KÕRGUS: 78cm PAKENDI LAIUS: 90cm PAKENDI SÜGAVUS: 117cm PAKENDI KAAL: 93kg * Napoleon eluaegne piiratud garantii – Napoleoni tooteid on disainides on kasutatud suurepäraseid materjalie ning neid panevad kokku koolitatud käsitöölised, kes tunnevad oma töö üle suurt uhkust. Põleti ja ventiilisüsteem on lekketestitud ja katsepõletatud kvaliteedikatsejaamas. Kvalifitseeritud tehnik on seda grilli enne pakkimist ja saatmist põhjalikult kontrollinud, et klient saaks Napoleonilt oodatud kvaliteetse toote. Napoleon (Wolf Steel Ltd, Barrie, ON, Kanada) garanteerib, et teie uue Napoleoni toote komponentidel ei esine alates ostukuupäevast 15 aasta jooksul materjali- ja töövigu. Garantii hõlmab: – Roostevaba grilli kaas – eluaegne – Roostevabad põletid: eluaegne – Valualumiiniumist korpus – eluaegne – Roostevabast terasest küpsetusrest – eluaegne – Roostevabast terasest soojusjaotid – 15 aastat – Infrapuna tagaseina põöeti – 15 aastat – Kõik muud osad – 15 aastat

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenuarrow-right-circle