Napoleon Dark Smoked Crystals suitsukristallid elektrikaminale

18.90 

Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: W497 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Napoleon Dark Smoked Crystals suitsukristallid elektrikaminale

Napoleon elektrikaminate lisavarustus. Väike, kuid ilus; tumedad suitsukristallid rõhutavad leegi maagilist atmosfääri, rõhutades selle värve.

Napoleon elektrikaminatele mõeldud tumedad suitsukristallid peegeldavad ja võimendavad valgusefekte erilisel viisil. Neid kasutades lisandub valitud leegivärvile veel üks toon.  Tumedad suitsukristallid on ideaalne aksessuaar kõikidele Napoleon Premium Fire elektrikaminatele. Väike, kuid ilus; tumedad suitsukristallid rõhutavad leegi maagilist atmosfääri, rõhutades selle värve. Kui kamin on juba seinale paigaldatud, eemaldage klaasist, või metallist esipaneel ja jaotage kristallid ühtlaselt kogu kamina ulatuses laiali. Seejärel asetage esipaneel tagasi ja nautige. Tumedad suitsukristallid sobivad lisavarustusena kõikidele ALLURE™, ALLURE™ PHANTOM, STYLUS™ ja PURVIEW™ seerija mudelitele. • Mudelitele suurusega 32’’, 42’’ ja 50’’ soovitame osta 1 karp tumedaid suitsukristalle • Mudelitele suurusega 60’’, 72’’ ja 100’’ ning STYLUS™ tuleks tellida 2 karpi tumedaid suitsukristalle

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenuarrow-right-circle