Napoleon pikiharjastega kraabitsaga puhastushari

21.50 

Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: 62063 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Napoleon pikiharjastega kraabitsaga puhastushari

Puhatushari on mõeldud kasutamiseks roostevabast terasest, malmist või portselanemailitud küpsetusrestide puhastamiseks. Varustatud kraabitsaga raskema mustuse eemaldamiseks.

Harjaridade vertikaalne orientatsioon läheb hästi restipulkade vahele, et tagada lihtsam ja parem puhastamine. Kumer käepideme disain lisab tugevust täiendavaks võimendamiseks Kasutamiseks roostevabast terasest, malmist, või portselaniga kaetud malmist küpsetusrestide puhastamiseks.

TOOTEKIRJELDUS

See harjaste ja kraabitsaga grillhari on ideaalne malmist küpsetusrestidelt kinnijäänud jääkide eemaldamiseks pärast maitsvate grilltoitude grillimist. Ergonoomiline käepideme disain võimendab puhastust. Harjaridade vertikaalne orientatsioon läheb võre vahele, tagades lihtsama ja parema puhastamise. Mugav konks varre otsas hoiab grillharja alati käeulatuses.

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenuarrow-right-circle