YETI külmakast Tundra 105 Tan / beez

545.00 

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 181.67 
Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: 00022 Kategooriad: ,
Kategooria:

Kirjeldus

YETI külmakast Tundra 105 Tan / beez

PermaFrost isolatsioon.

TUNDRA® 105 JAHUTUSKAST - ROHKEM KÕRGUST VÄIKSEMA JALAJÄLJEGA. Kompaktne disain, mis on täiuslik pikendatud jahtideks piiratud lastiruumiga. Lisakõrgus võimaldab teil kuhjata oma liha ja joogid kõrgele, jättes piisavalt ruumi jääkihile. Selle kastikuju tähendab suuremat mahutavust ja pikemat jää säilitusaega kui tavalisel jahutuskastil.

EHITATUD VASTU PIDAMA ROTOMOLDEERITUD KONSTRUKTSIOON. Peaaegu purunematu kaitse jaoks.

T-REX® KAANE LUKUD - rasked, patenteeritud ja mõeldud mitte kunagi katki minema. NEVERFAIL™ HINGEDE SÜSTEEM - üksteisega haakuv kahe-tihvti disain, mis hoiab ära murdumise.

KARUKINDEL DISAIN Interagency Grizzly Bear Committee (IGBC) poolt heaks kiidetud, kui kasutatakse extra-pika varrega Master Lock® tabalukke. LEGENDAARNE SOORITUS FATWALL™ DISAIN hoiab kuni kolme tolli isolatsiooni. PERMAFROST™ ISOLATSIOON surveinjekteeritud polüuretaan lukustab just pakitud temperatuuri.

INTERLOCK™ KAANE SÜSTEEM Loob tiheda barjääri ekstreemsete temperatuuride vastu. COLDLOCK™ TIHEND - sügavkülmakvaliteediga tihend, mis tõkestab soojust ja lukustab külma.

IGAPÄEVASEKS KASUTAMISEKS DOUBLEHAUL™ KÄEPIDEMED - valmistatud sõjaväelise klassi polüesternööridest. LIPGRIP™ KÄEPIDEMED jäävad eemale ja teevad kasti kandmise lihtsaks.

BEARFOOT™ LIBISEMATUD JALAD takistavad libisemist paadis või tagaistmel.

ANCHORPOINT™ SIDUMISSOONED muudavad kinnitamise teie paadi, haagise või veoauto kasti külge lihtsaks.

NUTIKAS DISAIN VORTEX™ ÄRAVOOLUSÜSTEEM - lekkekindel, vastupidav ja mõeldud kiireks ning lihtsaks tühjendamiseks.

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenuarrow-right-circle