YETI ratastega külmakast Roadie 48 Rescue Red / punane

35.90 

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11.97 
Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Kategooriad: ,
Kategooria:

Kirjeldus

YETI ratastega külmakast Roadie 48 Rescue Red / punane

Kõrge, saleda disainiga, mahutab püstiasendis veini pudeli.

SUUR JAHUTUSKAST, MIS ON LOODUD JOOKIDE ja TOITUDE SH LIHA LIHTSAKS VEERETAMISEKS. Roadie® ratastega jahutuskast on manööverdatav hiiglane, vastupidavad rattad. Ehitatud sama vastupidavuse ja külma hoidmise võimega nagu Tundra® jahutuskast, on see ratastega jahutuskast praktiliselt purunematu, omades võimet hoida jääd päevade jooksul.

IGAPÄEVASEKS KASUTAMISEKS PERISKOOP™ KÄEPIDE - tagasitõmmatav mugavuse huvides ja ehitatud tugevaks eriti raske varustuse jaoks. NEVERFLAT™ RATTAD - tugev, ühes tükis rehvi konstruktsioon on löögi- ja torkekindel. LIPGRIP™ KÄEPIDEMED jäävad eemale ja teevad kasti kandmise lihtsaks. BEARFOOT™ LIBISEMATUD JALAD takistavad libisemist paadis või tagaistmel.

EHITATUD VASTU PIDAMA ROCKSOLID™ TUGEVSUS - relvastatud südameni ja praktiliselt purunematu.

NEVERFAIL™ HINGEDE SÜSTEEM - üksteisega haakuv kahe-tihvti disain, mis hoiab ära murdumise. ANCHORPOINT™ SIDUMISSOONED muudavad kinnitamise teie paadi, haagise või veoauto kasti külge lihtsaks.

HOIA KÜLMA PERMAFROST™ ISOLATSIOON - surveinjekteeritud polüuretaan lukustab just pakitud temperatuuri. INTERLOCK™ KAANE SÜSTEEM loob tiheda barjääri ekstreemsete temperatuuride vastu. COLDLOCK™ TIHEND - sügavkülmakvaliteediga tihend, mis tõkestab soojust ja lukustab külma.

NUTIKAS DISAIN QUICKLATCH™ - paindlik, lihtne ja ehitatud kiireks, ühe käega jahutuskasti avamiseks.

VEINISÕBRALIK PAKKIMINE - mahutab (enamik) standardseid veinipudeleid ja kahe liitriseid karastusjookide pudeleid püsti.

BESTDAM™ ÄRAVOOLUKORK - see lekkekindel tõke pakub kiire äravoolu mugavust.

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenuarrow-right-circle