YETI tõmmitsa ja ratastega külmakast Tundra Haul Navy / tumesinine

455.00 

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 151.67 
Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: 00345 Kategooriad: ,
Kategooria:

Kirjeldus

YETI tõmmitsa ja ratastega külmakast Tundra Haul Navy tumesinine

Meie esimene YETI® jahutuskast ratastel - Tundra®. Kõva jahutuskasti legendaarsele vastupidavusele ja võrdlematule isolatsioonivõimele veel ühe sammu võrra kaugemale viimiseks. Tundra Haul® ratastega jahutuskast on kõige vastupidavam jahutuskast kahe ratta peal.

TUNDRA HAUL® RATASTEGA JAHUTUSKAST on kõige vastupidavam. IGAPÄEVASEKS KASUTAMISEKS NEVERFLAT™ RATTAD. Tugev, ühes tükis rehvi konstruktsioon on löögi- ja torkekindel. STRONGARM™ KÄEPIDE. Valmistatud vastupidavast keevitatud alumiiniumist käepidemega, millel on mugavad haaratsid lihtsaks vedamiseks. LIPGRIP™ KÄEPIDEMED teevad kandmise lihtsaks. ANCHORPOINT™ SIDUMISSOONED muudavad kinnitamise teie paadi, haagise või veoauto kasti külge lihtsaks. BEARFOOT™ LIBISEMATUD JALAD takistavad libisemist paadis või tagaistmel.

EHITATUD VASTU PIDAMA ROTOMOLDEERITUD KONSTRUKTSIOON. Peaaegu purunematu kaitse jaoks. T-REX™ KAANE LUKUD - rasked, patenteeritud ja mõeldud mitte kunagi katki minema. NEVERFAIL® HINGEDE SÜSTEEM üksteisega haakuv kahe-tihvti disain, mis hoiab ära murdumise.

KARUKINDEL DISAIN Interagency Grizzly Bear Committee (IGBC) poolt heaks kiidetud, kui kasutatakse extra-pika varrega Master Lock® tabalukke.

LEGENDAARNE SOORITUS FATWALL™ DISAIN hoiab kuni kolme tolli isolatsiooni. PERMAFROST™ ISOLATSIOON surveinjekteeritud polüuretaan lukustab just pakitud temperatuuri. INTERLOCK™ KAANE SÜSTEEM loob tiheda barjääri ekstreemsete temperatuuride vastu. COLDLOCK™ TIHEND sügavkülmakvaliteediga tihend, mis tõkestab soojust ja lukustab külma. NUTIKAS DISAIN VORTEX™ ÄRAVOOLUSÜSTEEM - lekkekindel, vastupidav ja mõeldud kiireks ning lihtsaks tühjendamiseks.

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenuarrow-right-circle