Itaalia ekstra-väärisoliiviõli “Muraglia FUMO SMOKED” 250 ml (naturaalse pöögipuiduga külmsuitsutatud)

18.90 

Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: 250-Fumo Kategooriad: ,

Kirjeldus

Itaalia ekstra-väärisoliiviõli “Muraglia FUMO SMOKED” 250 ml (naturaalse pöögipuiduga külmsuitsutatud)

  • See oliiviõli on mõne tunni jooksul külmsuitsutatud, kasutades ainult looduslikku ja orgaanilist pöögipuitu. See looduslik meetod on ideaalne mitte ainult oliiviõli maitse ja tarbija tervise heaks, vaid ka oliiviõli säilivusaja pikendamiseks.
  • Üllatus leivakatteks bruschettale või salatile või hautatud köögiviljadele või hoopis lihale! Igapäevaseks kasutamiseks, kuid erakordse isikupäraga. Elegantne viimistlus, mis täiustab tooraineid ilma nende identiteeti varjamata. Maitselt ühendab see õrna pehmuse ustava peegeldusega, mis vihjab suitsusele minevikule, sekka hästi valitud vürtsikad noodid ja pikk lilleline viimistlus.
  • Pärineb külmpressitud Peranzana oliividest, mis on madala happesuse ja poolviljase, hästi tasakaalustatud maitsega.
  • Koostis: 100% ekstra-väärisoliiviõli. Päritolumaa: Itaalia.
  • Läbipaistmatu klaaspudel kaitseb oliiviõli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid.

Itaalia lõunaosas Apuulia ehk nn saapakontsa-piirkonnas asuva "Frantoio Muraglia" eksta-väärisoliiviõlid on valmistatud parimatest hinnalistest Coratina ja Peranzana oliividest traditsioonilise külmpressimise meetodil. Oliivid purustatakse graniidist lihvkivide vahel. Seejärel jahvatatakse aeglaselt, et tagada täiesti sile ja ühtlane pasta, mida seejärel töödeldakse Muraglia kaasaegses tehases ööpäevaringselt, et saada väga madal happesus ja võrreldamatu konsistents, värv, maitse ja aroom. Aromaatsete oliiviõlide puhul toimub maitsete segunemine oliiviõli tootmise käigus, kus koostisosad (nt värske sidrun) pressitakse koos oliividega. Tulemuseks on 100% looduslik toode, unustamatult puhas aroom! Muraglia perekond on kasvatanud ja pressinud oliive juba viie põlvkonna vältel ja need on saavutanud hulgaliselt esikohti ja tunnustusi erinevatel konkurssidel. Muraglia oliivisaludes kasvavad Coratina oliivid on ainulaadsed, sest need sisaldavad kolm korda rohkem polüfenool-antioksüdante kui ükski teine ​​oliivisort. Muraglia keraamilised pudelid on käsitsi valmistatud ja -maalitud. Läbipaistmatu pudel kaitseb õli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid. Muraglia oliiviõlid on saadaval maailma parimates hotellides, restoranides ja kauplustes, sh Dubais, Londonis ja paljudes teistes maailma suurlinnades. Nüüdsest saadaval ka Eestis BBQ Entertainment OÜ esindussalongis ja online poes www.e-bbq.ee / www.muraglia.ee. BBQ Entertainment OÜ on "Frantoio Muraglia" oliiviõlide eksklusiivne maaletooja Eestis alates aastast 2019.

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenuarrow-right-circle