Disainmet OÜ
TOOTEKIRJELDUS

GEFU SPIRELLI XL käsitsi köögiviljaspiraallõikur kindlatele köögiviljadele ja köögiviljaspagettide tegemiseks

GEFU SPIRELLI XL on käsitsi kasutatav köögiviljaspiraallõikur, mis teeb porgandist, mooli redisest, kurgist, suvikõrvitsast ja teistest kindlatest köögiviljadest pikad ribaspiraalid kahes jämeduses kuni 6,5 cm läbimõõduga viljadele. See on praktiline lahendus, kui soovid valmistada köögiviljaspagette, lisada tervislikke köögiviljaribasid salatitesse või pakkuda atraktiivseid lisandeid pearoogade kõrvale.

Peamised omadused

  • Kaks lõikepaksust 2 x 4,5 mm ja 3 x 8 mm võimaldavad valida peenemad või jämedamad köögiviljaribad vastavalt roale ja eelistustele.
  • XL-suurus mahutab kuni 6,5 cm läbimõõduga köögivilju, mistõttu sobib ka jämedamate porgandite ja suvikõrvitsate töötlemiseks.
  • Tõhus köögiviljapidik kolme roostevabast terasest tami kinnitusega hoiab köögivilja kindlalt juba esimest pöördet, vähendades libisemist ja parandades lõikamistulemust.
  • Turvaline kasutus suruotsikuga köögiviljapidik võimaldab köögivilja lõpuni ära kasutada nii, et sõrmed ei liigu tera lähedale.
  • Jaapani lõiketerasest terad tagavad terava ja ühtlase lõike, sobides hästi pikkade ribaspiraalide tegemiseks.
  • Kvaliteetsed materjalid roostevaba teras, jaapani lõiketeras ja vastupidav plast tagavad seadme stabiilsuse ja pika kasutusaja.
  • Lihtne hooldus komplektis on puhastushari ning spiraallõikur on nõudepesumasinakindel, mis teeb puhastamise kiireks ja mugavaks.
  • Käsitsi töötav mehhanism ei vaja elektrit, seega sobib kasutamiseks igas köögis ja ka seal, kus pistikupesa ei ole käepärast.

Kasutamine ja hooldus

Spiraallõikur töötab nagu pliiatsiteritaja: hoia köögivilja lõikuri vastas ja keera ühtlase liigutusega, et saada pikad ribaspiraalid. Köögiviljapidik kinnitub kolme roostevaba terastapi abil, mis haaravad köögivilja kindlalt kinni ning suruotsik aitab köögivilja lõpuni lõigata, ilma et sõrmed teradele liiguksid.

Pärast kasutamist loputa lõikur ja köögiviljapidik jooksva vee all ning kasuta vajadusel komplektis olevat puhastusharja, et eemaldada jäänused terade vahelt. Igapäevaseks hoolduseks võib spiraallõikuri panna ka nõudepesumasinasse, mis lihtsustab puhastamist ja hoiab seadme hügieenilisena.

Millal valida GEFU SPIRELLI XL spiraallõikur?

Vali GEFU SPIRELLI XL, kui soovid usaldusväärset käsitsi köögiviljaspiraallõikurit, mis lõikab kindlatest köögiviljadest ühtlased ribaspiraalid kahes jämeduses ja sobib ka suurema läbimõõduga viljadele. Kvaliteetsed materjalid, turvaline köögiviljapidik, kaasas olev puhastushari ja nõudepesumasinakindlus teevad sellest praktilise tööriista igapäevaseks tervislike roogade ja visuaalselt atraktiivsete köögiviljalisandite valmistamiseks.

Arvustused (0)

Sellel tootel pole veel arvustusi.
SEOTUD TOOTED

Vaata kõiki tooteid kategoorias Grillitarvikud (55)

Küpsiste seaded