Pargipink seljatoega 148cm

Disainmeti pargipink seljatoega sobib tänu oma tugevale konstruktsioonile ja termotöödeldud puidule suurepäraselt nii avaliku ruumi haljasaladele kui ka kortermajade või eramajade esisele alale.

Mõõdud: 1480 x 500 x 900 mm
Istumiskõrgus: 450mm
Raami materjal: pulbervärvitud nelikattoru
Istumisosa, küljed ja seljatugi: termotöödeldud saar

925.00 

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 308.33 
Tarneaeg:
2-10 TÖÖPÄEVA
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: DM-P001 Kategooria:
Kategooria:

Kirjeldus

Pargipink seljatoega 148cm

Disainmeti pargipink seljatoega sobib ideaalselt nii avaliku ruumi haljasaladele kui ka kortermajade või eramajade esisele alale.  Pingi konstruktsioon on täiskeevisraamil, mis tagab stabiilsuse ja vastupidavuse ka tihedamal kasutamisel. Pinki on võimalik kinnitada maapinna külge kuue poldi või ankruga vastavalt aluspinna iseärasustele. Pargimööbli puitosades on kasutatud tiheda struktuuriga termotöödeldud saart, mis on ideaalne valik üldkasutatavatele aladele. Tänu soliidsele välimusele sobib pink kasutamiseks ka näiteks kalmistul.

Termotöödeldud saar

Välipingi puidust osades on kasutatud Thermory termotöödeldud saart (PEFC, FSC, Luigemärgis, CE), mis on testitud CATAS'e poolt ja omandanud vastupidavusklassi 1, mis tähendab, et vastupidavus mädanikule on 25+ aastat. Tooraine on põhjalikult kontrollitud ning pärineb vastutustundlikult majandatud metsadest.

Termotöödeldud saar ei vaja pinnatöötlust. Sarnaselt iga puiduga muutub ka Thermory toodete pind aja jooksul loomulikult hõbehalliks. See protsess algab kohe ja olenevalt UV kiirguse mõjust võtab aega mõnest kuust kuni mõne aastani. See ei muuda laudu vähem vastupidavaks.

Termosaare tooni muutumine aja jooksul
Termosaare tooni muutumine aja jooksul

Kui soovida säilitada või muuta termotöödeldud puidu tooni, siis soovitame laudu kord aastas õlitada UV kindla õliga. Orgaaniliste õlide kasutamist ei soovitata, kuna need sisaldavad aineid, mis on toitumisallikaks bioloogilistele organismidele nagu bakterid, hallitus jne. Regulaarne hooldus muudab puidu kauakestvamaks. Soovitame puidust osasid puhastada ja hooldada kevadeti, enne suve algust. Õli võib kanda ainult puhastele, tasastele, tolmuta pindadele. Enne laudade õlitamist tehke katse väikesel puidutükil.

Pingi tugev raam

Pargipingi raam on valmistatud tugevast nelikanttorust, mis on kokku monteeritud ainult kvaliteetse keevituse abil. Raami katab 2 kihti pulbervärvi: tsinkkrunt ehk alusvärv ja teise kihi moodustab põhivärv. Puitosad on tugevalt kinnitatud kvaliteetsete ja roostevabade poltidega.

Kodumaine käsitöö

Disainmeti pargimööbel on valmistatud Eestis käsitööna, mille tootmise käigus jälgitakse pingsalt toote valmimise igat protsessi ja detaili, et tagada toote võimalikult parim kvaliteet.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pargipink seljatoega 148cm”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenuarrow-right-circle