Rasvaeemaldusaine 500ml Fettlösare, Rekal Stella

Aluseline puhastusaine suure rasvaeemaldusvõimega kasutusvalmis lahuses. Puhastusvahend, mis on spetsiaalselt kohandatud tööpindade, tööriistade, anumate, ventilaatorite, konvektsioonahjude, tõmbekubude jms jaoks nt köökides või kiirtoidukohtades. Lahustab ka kõige raskema mustuse. Toode vahutab ja jääb hästi vertikaalsetele pindadele püsima.

4.15 

Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: R13832 Kategooria:

Kirjeldus

Rasvaeemaldusaine tööpindade, tööriistade, anumate, ventilaatorite, konvektsioonahjude, tõmbekubude jms jaoks, 500ml Fettlösare, Rekal Stella

Kasutusalad
Puhastusaine, mis on mõeldud spetsiaalselt tööpindadele, töövahenditele, kööginõudele, ventilaatoritele, konvektsioonahjudele, rasvakubudele jms nt köökides või kaupluste lihatoodete osakondades.

Omadused
Tugevalt aluseline puhastusaine, mille kasutuslahus on tõhusa rasva lahustava toimega. Lahustab ka kõige raskemini eemaldatava mustuse. Toode vahutab ja püsib ka vertikaalsetel pindadel. Hoiatus! Toode on tugevalt aluseline, tundlikel materjalidel (nt alumiiniumil) kasutamine võib põhjustada värvimuutusi. Käsitsege toodet ettevaatlikult.

Eelised
• Vahupihusti
• Lõhnastamata

Doseerimisjuhend
Pihustage ainet otse puhastatavale pinnale ja laske mõne minuti jooksul toimida. Vajadusel hõõruge svammi või lapiga. Seejärel loputage veega maha või pühkige lapiga ära. Toiduainetega otseselt kokku puutuvate pindade ja töövahendite korral loputage aine jäägid hoolikalt veega maha.

Lisainfo

Värv Läbipaistev
Lõhn Lõhnatu
Kaubamärk Rekal
HACCP Jah
Olek Vedel
pH kontsentraadis u11
Maht L 0,5

 

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenu