Itaalia ekstra-väärisoliiviõli "Muraglia BIO” 500 ml (orgaaniline, keskmiselt puuviljane)

22.90 

Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: 500-Bio Kategooriad: ,

Kirjeldus

Itaalia ekstra-väärisoliiviõli “Muraglia BIO” 500 ml (orgaaniline, keskmiselt puuviljane)

  • Orgaaniline (bio) — see on viide tervislikule eluviisile ja puhtusele. Nii ka siin. Muraglia 40 hektari laiused oliivisalud Andria piirkonnas Lõuna Itaalias Apuulias kasvatatakse kõik kasutamata sünteesitud tooteid, keemilisi väetisi ja parasiiditõrjet. Kõik oliiviviljapuud, kasvatamine ja kogu tootmisprotsess on 100% orgaaniline ja sertifitseeritud. Tulemus on ainulaadne ka maitselt, mis on saadud protsessi abil, mis hõlmab käsitsi koristamist ja oliivimassi külmpressimist.
  • Keskmiselt puuviljase maitsega oliiviõli on madala happesusega ja ülimalt hästi tasakaalustatud. Ilma vürtsika kibeduseta, mis mõnikord tavaliste oliiviõlidega kaasneb.
  • Koostis: 100% ekstra-väärisoliiviõli. Päritolumaa: Itaalia.
  • Läbipaistmatu klaaspudel kaitseb oliiviõli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid.

Itaalia lõunaosas Apuulia ehk nn saapakontsa-piirkonnas asuva "Frantoio Muraglia" eksta-väärisoliiviõlid on valmistatud parimatest hinnalistest Coratina ja Peranzana oliividest traditsioonilise külmpressimise meetodil. Oliivid purustatakse graniidist lihvkivide vahel. Seejärel jahvatatakse aeglaselt, et tagada täiesti sile ja ühtlane pasta, mida seejärel töödeldakse Muraglia kaasaegses tehases ööpäevaringselt, et saada väga madal happesus ja võrreldamatu konsistents, värv, maitse ja aroom. Aromaatsete oliiviõlide puhul toimub maitsete segunemine oliiviõli tootmise käigus, kus koostisosad (nt värske sidrun) pressitakse koos oliividega. Tulemuseks on 100% looduslik toode, unustamatult puhas aroom! Muraglia perekond on kasvatanud ja pressinud oliive juba viie põlvkonna vältel ja need on saavutanud hulgaliselt esikohti ja tunnustusi erinevatel konkurssidel. Muraglia oliivisaludes kasvavad Coratina oliivid on ainulaadsed, sest need sisaldavad kolm korda rohkem polüfenool-antioksüdante kui ükski teine ​​oliivisort. Muraglia keraamilised pudelid on käsitsi valmistatud ja -maalitud. Läbipaistmatu pudel kaitseb õli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid. Muraglia oliiviõlid on saadaval maailma parimates hotellides, restoranides ja kauplustes, sh Dubais, Londonis ja paljudes teistes maailma suurlinnades. Nüüdsest saadaval ka Eestis BBQ Entertainment OÜ esindussalongis ja online poes www.e-bbq.ee / www.muraglia.ee. BBQ Entertainment OÜ on "Frantoio Muraglia" oliiviõlide eksklusiivne maaletooja Eestis alates aastast 2019.

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenuarrow-right-circle