Kamado Joe® SlōRoller™ hüperbooliline suitsukamber keraamilisele grillile - Sobivus Classic ®

193.90 

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 64.63 

Laos

Saadavus salongis:
1
saadaval Jalaka 2b, Tartu
Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Kirjeldus

Kamado Joe® SlōRoller™ suitsukamber keraamilisele grillile - Sobivus Classic ®

Muuda oma keraamiline grill hetkega suitsuahjuks. Kamado Joe SloRoller on uuenduslik hüperbooliline suitsukamber, mis on loodud Kamado Joe grillide jaoks. See patenteeritud tehnoloogia, mis on välja töötatud koostöös Harvardi teadlastega, muudab Kamado Joe üheks maailma kõige optimaalsemaks suitsuahjuks. SloRoller levitab suitsu ja soojust rulluvate, ringluses olevate lainetena, ümbritsedes toitu rikkaliku suitsuga ning jaotades soojust ühtlaselt. See tulemuseks on intensiivsem maitse ja märkimisväärselt vähenenud kuumade kohtade arv grillis.

Peamised omadused:

  1. Ühtlane soojuse jaotamine: SloRoller vähendab kuumade kohtade arvu kuni 80%, mis tähendab, et toitu ei ole vaja küpsetamise ajal liigutada. See tagab ühtlasemad ja mahlakamad tulemused.
  2. Suitsu optimeerimine: Rulluvad suitsulained loovad rikkaliku suitsumaitse, aidates kaasa ideaalsele koorikule ja ilusa punase suitsurõnga tekkimisele liha peal.
  3. Lihtne paigaldada: SloRoller on lihtne paigaldada, eemaldades lihtsalt olemasoleva Divide & Conquer süsteemi ja asendades selle SloRolleriga.
  4. Temperatuurivahemik: SloRoller on loodud aeglaseks küpsetamiseks temperatuurivahemikus 65-149°C (150-300°F).

Sobivus:

  • Classic Joe: Sobib Kamado Joe Classic Joe seeriaga, Kamado Joe Konnected Joe™-ga, Large Big Green Egg-iga ja teiste 18-tolliste ümmarguste süsi-grillidega.

Kokkuvõttes pakub SloRoller Kamado Joe kasutajatele suuremat paindlikkust ja mugavust, võimaldades saavutada parimaid tulemusi madalal ja aeglasel küpsetamisel.

 

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenucheckmark-circle