ProQ külmsuitsupuru – Pöök – kott 1,2 L
Premium pöögist külmsuitsupuru on peenelt jahvatatud ja koorevaba, et anda puhas, õrn, mahe ja pähkline suitsumaitse juustule, kalale, singile, peekonile, võile, soolale ja küüslaugule. Sobib ProQ külmsuitsugeneraatorile ja teistele külmsuitsutajatele. NB müügil on ainult suitsupuru, külmsuitsugeneraator ei sisaldu.
8.49 €
Telli kohe, maksa hiljem
Maksa 3-osas, 0€ lisatasu
Soodne järelmaks
Õrn pöögist suitsumaitse külmsuitsutamiseks ProQ külmsuitsupuruga
ProQ külmsuitsupuru pöögist on peenelt jahvatatud, premium-klassi suitsupuru külmsuitsutamiseks, mille kotis on ligikaudu 1,2 liitrit puru. Koorevaba ja 100% naturaalne pöögipuu annab puhta suitsuaroomi ning lisab toidule õrna, maheda ja pähklise suitsumaitse ilma liigse kibeduseta.
See pöögist külmsuitsupuru sobib eriti hästi juustu, kala, singi, peekoni, või, soola ja küüslaugu külmsuitsutamiseks, tuues toorainest välja loomuliku maitse ning lisades sellele delikaatse suitsuse nüansi.
Peamised omadused
- Peenelt jahvatatud pöögist külmsuitsupuru tagab ühtlase põlemise külmsuitsugeneraatoris ja stabiilse suitsuaroomi kogu suitsutamisprotsessi vältel.
- Maitseprofiil õrn, mahe ja pähkline sobib hästi juustule, kalale, singile, peekonile, võile, soolale ja küüslaugule, kui soovid pehmet, mitte liiga tugevat suitsumaitset.
- 100% naturaalne ja koorevaba puit on säästlikult hangitud ning ilma koorelisandita, mis aitab saavutada puhta suitsu ja vältida liialt mõrudaid noote.
- Optimeeritud ProQ külmsuitsugeneraatorile, kuid sobib kasutamiseks ka teiste külmsuitsutajatega, mis on mõeldud peene suitsupuru jaoks.
- Ligikaudu 1,2 liitrine kott annab praktilise koguse koduseks külmsuitsutamiseks ja võimaldab suitsutada erinevaid tooraineid vastavalt vajadusele.
- Premium-klassi suitsuaroom pöögipuust annab toidule puhta, delikaatse suitsuse iseloomu, mis ei varjuta põhitooraine maitset.
Kasutus ja sobivus
ProQ pöögist külmsuitsupuru on loodud kasutamiseks ProQ külmsuitsugeneraatoris ning sobib ka teiste tootjate külmsuitsutajatele, mis töötavad peene suitsupuruga. Tänu ühtlasele fraktsioonile liigub tuli generaatoris stabiilselt edasi ja tekib ühtlane külmsuits, mis sobib pikemaks suitsutamiseks madalal temperatuuril.
Kasutamisel täida oma külmsuitsugeneraator tootja juhiste järgi peenelt jahvatatud külmsuitsupuruga, süüta generaator tootja soovitatud kohast ning aseta see külmsuitsukappi või grillkappi, kus puudub otsene leek. Suitsutamise kestus ja täpne meetod sõltuvad kasutatavast generaatorist ja suitsutatavast toorainest, seetõttu järgi alati oma seadme tootja juhiseid.
Toote hooldusvajadusi eraldi välja toodud ei ole. Tegemist on tarbitava suitsupuruga, mis kasutatakse külmsuitsutamise käigus ära, seega piisab sellest, kui hoiad avamata ja avatuna kotti korralikult suletuna vastavalt tootja pakendile.
Komplektis sisalduv
Komplekt sisaldab ühte ligikaudu 1,2 liitrist kotti pöögipuust külmsuitsupuru. ProQ külmsuitsugeneraator ei sisaldu komplektis ja tuleb soetada eraldi.
Miks valida ProQ pöögist külmsuitsupuru?
Kui soovid külmsuitsutamisel saavutada õrna, maheda ja pähklise suitsumaitse ilma liigse kibeduse ja kõrvalmaitseteta, on ProQ pöögist külmsuitsupuru selleks loodud. 100% naturaalne, koorevaba ja säästlikult hangitud puit tagab puhta suitsuaroomi ning peen jahvatus teeb puru eriti sobivaks nii ProQ külmsuitsugeneraatori kui ka teiste peent suitsupuru kasutavate külmsuitsutajate jaoks.
Vali see premium-klassi külmsuitsupuru, kui hindad stabiilset külmsuitsu, mitmekülgseid kasutusvõimalusi juustust kalani ja soovid usaldusväärset lahendust tuntud tootjalt ProQ.
Lisa arvustus
Aitäh! Arvustus on vastu võetud.
Sinu arvustus ootab kinnitamist. See aken sulgub automaatselt peatselt.
Arvustused (0)
Vaata kõiki tooteid kategoorias Maitsesuitsu klotsid, hake ja puru (40)
Grillimisplangud
Maitsesuitsu klotsid, hake ja puru
Seadmed
Köögitarvikud
Lõikelauad
Potid ja pannid
Grilli puhastamine ja hügieen
Grillikatted
Grilli- ja lihatermomeetrid
Grillrestid, -plaadid ja -alused
Grilltangid, grillvardad, harjad, labidad
YETI Külmakastid ja termosed
Küte ja süütamine
Grillkindad ja põlled
Lihapaberid / Foolium
Pitsa valmistamine
Suitsutamine
Burgeri valmistamine
