Tõhus grillresti puhastuskomplekt

Komplekt grillrestide puhastamiseks: tõhus pesuvahend kõrbenud toidujääkide lahustamiseks, grillnuustik siledamate ja suuremate pindade puhastamiseks, kuumakindel kitsas hari raskesti ligipääsetavatesse kohatadesse ja suur pakk nitriilkindaid käte kaitseks.

34.00 

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11.33 

Laos

Saadavus salongis:
2
saadaval Jalaka 2b, Tartu
Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: DM-GRPK Kategooria:

Kirjeldus

Ahju ja grilli puhastuvahend kõrbenud toidujääkide eemaldamiseks, Kiehl Xon-Forte 750ml

Lahustab ladestunud toidujääke (valk, rasv, põlenud või kõrbenud mustus). Kõikidele aluselist ainet taluvatele pindadele (grillid, grillrestid, ahjud, küpsetusplaadid, pannid, õhupuhastid, seina- ja põrandaplaadid). Ei sobi alumiiniumile, anodeeritud alumiiniumile, lakitud pindadele.

Xon-forte Vahupesuaine toiduainesektorile

  • Eemaldab mustuse, nagu rasv, õli, valk, prae- ja küpsetusjäägid ja nende kinnikõrbenud osad
  • Omistatud Euroopa ja Austria ökomärgis
  • Sisaldab taimseid taastuvaid tooraineid

Kasutamine
Kasutamiseks aluselisi aineid taluvatel pindadel köökides ja toidutööstustes, nt konvektsioonahjudes, kombineeritud aurutites, grillides, ahjudes, pliidiplaatidel, fritüürides, õhupuhastites, seina- ja põrandaplaatidel. Mitte kasutada pürolüüsifunktsiooni isepuhastuvates ahjudes. Sobib ka suurpuhastuseks basseinialadel ja tööstussektorites. Ei sobi aluselist ainet mitte taluvatele pindadele, nt. linoleum, alumiinium ja veepõhine värv.

Juhend - Kuidas eemaldada kõrbenud toidujäägid?
Palun testige toodet materjalile sobivuse tagamiseks esmalt silmatorkamatus kohas. Tutvuge tootja kasutusjuhendiga.

Igapäevane koristus (pindade puhastus):
Kasutage lahjendamata kujul. Eelsoojendage konvektsioonahi, grill, ahi u. 30° C ja seejärel lülitage seade välja. Kandke vaht pindadele, laske 5–10 minutit reageerida, töötle hõõrumisplaadiga, loputage korralikult ja hõõruge kuivaks. Toode ei ole ette nähtud suurte pindade puhastamiseks.

Toiduga otseses kokkupuutes olevad pinnad ja köögiseadmed tuleb pärast toote toimimist põhjalikult loputada puhta veega. Pihustuspudelit saab kanistrist korduvalt täita.  Soe vesi vahemikus 40–60°C kiirendab toote mõju tõrksate rasvaplekkide korral. Rasvase mustuse ning valgujääkide eemaldamiseks kasutage toodet sobivas kontsentratsioonis (külma vette) ja töödelge pinda põrandahooldusmasinaga lisades masina paagist pinnale kuuma vett.

pictogrammid, Kiehl Xon-Forte 750ml

Lisainfo

Värv Kollane
Lõhn Lõhnatu
Kaubamärk Kiehl
Ökomärgis Euroopa Liidu Ökomärgis, Austria Ökomärgis
Olek Vedel
pH kontsentraadis 13.5
pH lahuses 13
HACCP Jah
Maht L 0.75
Märgised/ökomärgised Euroopa Liidu Ökomärgis, Austria Ökomärgis, Keskkonnasõbralik toode

 

Tugevate harjastega kuumakindel hari grillrestide puhastamiseks 205mm, Vikan, sinine

Kitsas hari mustuse eemaldamiseks kuumadelt pindadelt. See sobib ideaalselt grillide ja praepannide puhastamiseks, kui neid on vaja kuumalt puhastada. Tänu kitsale ehitusele ja tugevatele harjastele pääseb grillrestide puhastamisel ligi ka raskesti ligipääsevatesse kohtadesse (näiteks grillresti keevitus kohad).

3M Scotch-Brite 4594 professionaalne grillinuustik grillide ja ahjude küürimiseks 13,3x8,7cm

3M Scotch Brite 4594 kolmekihiline professionaalne küürimisnuustik grillidele ja ahjudele koosneb kahest karukeelekihist, mille vahele on lamineeritud õhuke kollane tselluloos svammi kiht.

Nitriilkinnas puudrivaba L/8-9 must 200 tk/karp

Elastne kinnas, mis sobitub hästi käe kujuga. Võib kasutada erinevate ülesannete jaoks, nagu puhastamine, hooldus, toidu käitlemine, laboratoorium, ravimite käitlemine, tsütostaatikumid ja hormoonkreemid. Ei sisalda lateksvalke, mistõttu on see ohutu kasutamiseks lateksiallergia korral

 

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenucheckmark-circle