Ahju ja grilli puhastuvahend kõrbenud toidujääkide eemaldamiseks, Kiehl Xon-Forte 750ml

Tõhus vahend grillresti puhastamisel. Eemaldab kergelt põlenud või kõrbenud mustuse ja toidujäägid ning rasva. Sobib kasutamiseks ka tubastesse tingimustesse pliidi ja ahjude puhastamsieks.

11.60 

Laos

Saadavus salongis:
2
saadaval Jalaka 2b, Tartu
Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: j551047 Kategooria:

Kirjeldus

Ahju ja grilli puhastuvahend kõrbenud toidujääkide eemaldamiseks, Kiehl Xon-Forte 750ml

Lahustab ladestunud toidujääke (valk, rasv, põlenud või kõrbenud mustus). Kõikidele aluselist ainet taluvatele pindadele (grillid, grillrestid, ahjud, küpsetusplaadid, pannid, õhupuhastid, seina- ja põrandaplaadid). Ei sobi alumiiniumile, anodeeritud alumiiniumile, lakitud pindadele.

Xon-forte Vahupesuaine toiduainesektorile

  • Eemaldab mustuse, nagu rasv, õli, valk, prae- ja küpsetusjäägid ja nende kinnikõrbenud osad
  • Omistatud Euroopa ja Austria ökomärgis
  • Sisaldab taimseid taastuvaid tooraineid

Kasutamine
Kasutamiseks aluselisi aineid taluvatel pindadel köökides ja toidutööstustes, nt konvektsioonahjudes, kombineeritud aurutites, grillides, ahjudes, pliidiplaatidel, fritüürides, õhupuhastites, seina- ja põrandaplaatidel. Mitte kasutada pürolüüsifunktsiooni isepuhastuvates ahjudes. Sobib ka suurpuhastuseks basseinialadel ja tööstussektorites. Ei sobi aluselist ainet mitte taluvatele pindadele, nt. linoleum, alumiinium ja veepõhine värv.

Juhend - Kuidas eemaldada kõrbenud toidujäägid?
Palun testige toodet materjalile sobivuse tagamiseks esmalt silmatorkamatus kohas. Tutvuge tootja kasutusjuhendiga.

Igapäevane koristus (pindade puhastus):
Kasutage lahjendamata kujul. Eelsoojendage konvektsioonahi, grill, ahi u. 30° C ja seejärel lülitage seade välja. Kandke vaht pindadele, laske 5–10 minutit reageerida, töötle hõõrumisplaadiga, loputage korralikult ja hõõruge kuivaks. Toode ei ole ette nähtud suurte pindade puhastamiseks.

Toiduga otseses kokkupuutes olevad pinnad ja köögiseadmed tuleb pärast toote toimimist põhjalikult loputada puhta veega. Pihustuspudelit saab kanistrist korduvalt täita.  Soe vesi vahemikus 40–60°C kiirendab toote mõju tõrksate rasvaplekkide korral. Rasvase mustuse ning valgujääkide eemaldamiseks kasutage toodet sobivas kontsentratsioonis (külma vette) ja töödelge pinda põrandahooldusmasinaga lisades masina paagist pinnale kuuma vett.

pictogrammid, Kiehl Xon-Forte 750ml

Lisainfo

Värv Kollane
Lõhn Lõhnatu
Kaubamärk Kiehl
Ökomärgis Euroopa Liidu Ökomärgis, Austria Ökomärgis
Olek Vedel
pH kontsentraadis 13.5
pH lahuses 13
HACCP Jah
Maht L 0.75
Märgised/ökomärgised Euroopa Liidu Ökomärgis, Austria Ökomärgis, Keskkonnasõbralik toode

 

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenucheckmark-circle