Keraamilise söegrilli komplekt: KAMADO COEO LE QUATRO L (matt must) — German Design award 2024 "Excellent Product Design”

1799.00 

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 599.67 
Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: QUATROLT Kategooriad: ,
Kategooria:

Kirjeldus

Keraamilise söegrilli komplekt: KAMADO COEO LE QUATRO L (matt must) — German Design award 2024 "Excellent Product Design”

  • Disainitud Prantsusmaal, see keraamiline grillahi on saavutanud väga suure tunnustuse: German Design award 2024 "Excellent Product Design”
  • Komplekti kuulub: 2 tk roostevaba terasest poolkuu grillrest 48 cm, 1 tk roostevaba terasest täiskuu grillrest 48 cm, 1 tk ratastel tugev grilliraam, 2 tk külgmist riiulit, 1 tk tuharoop, 1 tk söekorv, 1 tk grillikate, 1 tk Split&Mix st multifunktsionaalne raamistik koos 2 tk keraamilise poolkuu soojusdeflektoritega.

COEO Quatro Kamado kataloogi ja lisavarustuse võimalusi saab näha siit

https://youtu.be/7Qp2nyEgjzU KAMADO EN (V1)

COEO'st

  • COEO on Prantsuse köögitarvikute bränd, mis sündis 2020. aasta märtsi isolatsiooni ajal. Selle asutajad, inseneriharidusega Yannick ja La Cornue'i köögibrändi endine töötaja Amandine Aasias, võtsid endale väljakutse siduda inseneritöö ja disain, et luua köögitarvikuid, mis võimaldavad kõigil väljendada oma ainulaadset kokkamisstiili!
  • “BBQ kokkamine on kohal kõigil kontinentidel ja COEO-ga - koosolemine - tahame rõhutada selle gastronoomia katalüütilist mõju. Kõik armastavad koguneda ilusa leegi ümber ja koos kokata!”
  • Asudes Montpellieri põhjaosas, Cévennes'is, kujundab idufirma köögitarvikuid, sealhulgas grille, mis on pälvinud IF DESIGN ja Saksamaa Disainiauhinna 2024. Nende moto "Meilt Teile" viib nad eelistama otseühendust oma klientide kasutajatega, et alati hoida otsest sidet sektori vajadustega.

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenuarrow-right-circle