GRILLREST D98 (lisavarustus COEO tulease/grillile BRASERO TRIO)

155.00 

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 51.67 
Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: GD98 Kategooriad: ,
Kategooria:

Kirjeldus

GRILLREST D98 (lisavarustus COEO tulease/grillile BRASERO TRIO)

COEO grill koosneb kahest osast: eemaldatavast grillrestist ja kolmjalgst. Kolmjalg on piisavalt kõrge, et võimaldada puude lisamist tule toitmiseks, isegi kui see on süüdatud. Grillrest pakub lisaküpsetuspinda, mis võimaldab teie TRIO brasero muuta barbecu'ks, pakkudes nelja erinevat küpsetusrežiimi: on võimalik küpsetada liha, kala, puuvilju ja köögivilju otse grillil kõrgemal või plancha tasapinnal või kaudselt raudpotis, paella pannides, risottos ja muudes nõudes, mis on asetatud grillile või otse kolmjalgale. Eemaldatava grilliosa keskosa saab ära võtta, mis võimaldab eriti: Asetada pannid, wokid, potid ja road kolmjala keskosasse otse tule kohale; Asetada eemaldatav grilliosa keskosa plancha tasapinnale, kasutades barjääri (müüakse eraldi). Grillrest on tõstetud, et võimaldada puude lihtsat lisamist Foyer'sse, ka küpsetamise ajal.

COEO tuleasemete ja tuleaseme tarvikute kataloogi saab näha siit

TEHNILISED OMADUSED TRIO82 jaoks (diameeter 82cm)

MÕÕTMED
Ø sisemine: 36,5cm
Ø välimine: 38,8cm
Kõrgus: 10cm
MATERJAL teras
KOGUKAAL 8 kg

 

TRIO100 jaoks (diameeter 98cm)
MÕÕTMED
Ø sisemine: 46cm
Ø välimine: 50 cm
Kõrgus: 15cm
MATERJAL teras
KOGUKAAL 15 kg

https://youtu.be/CV8iyzch1yQ

COEO'st

  • COEO on Prantsuse köögitarvikute bränd, mis sündis 2020. aasta märtsi isolatsiooni ajal. Selle asutajad, inseneriharidusega Yannick ja La Cornue'i köögibrändi endine töötaja Amandine Aasias, võtsid endale väljakutse siduda inseneritöö ja disain, et luua köögitarvikuid, mis võimaldavad kõigil väljendada oma ainulaadset kokkamisstiili!
  • “BBQ kokkamine on kohal kõigil kontinentidel ja COEO-ga - koosolemine - tahame rõhutada selle gastronoomia katalüütilist mõju. Kõik armastavad koguneda ilusa leegi ümber ja koos kokata!”
  • Asudes Montpellieri põhjaosas, Cévennes'is, kujundab idufirma köögitarvikuid, sealhulgas grille, mis on pälvinud IF DESIGN ja Saksamaa Disainiauhinna 2024. Nende moto "Meilt Teile" viib nad eelistama otseühendust oma klientide kasutajatega, et alati hoida otsest sidet sektori vajadustega.

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenuarrow-right-circle