SUUR KAAS D82 (lisavarustus COEO tulease/grillile BRASERO TRIO)

175.00 

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 58.33 
Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: GC82 Kategooriad: ,
Kategooria:

Kirjeldus

SUUR KAAS D82 (lisavarustus COEO tulease/grillile BRASERO TRIO)

Suur kaas on hädavajalik, et katta TRIO brasero plancha. See ühendab esteetika, kattes ümmarguse küpsetusplancha, ja funktsionaalsuse, kuna see võimaldab muuta TRIO brasero kõrgeks lauaks ning piirab vee kogunemist ahju. COEO suur kaas on varustatud toetuste / kiiludega, mis piiravad vee stagnatsiooni ja seega ennetavad musta värvi kahjustumist. See on varustatud mahagonist käepidemega, mis järgib TRIO brasero trapetsikujulist vormi ja tagab täiusliku haarde, ka kinnastega.

COEO tuleasemete ja tuleaseme tarvikute kataloogi saab näha siit

Oleme disaininud suure kaane tehniliste eripäradega, mis tagavad selle pikaajalise kasutuse ja praktilisuse:

 1. Sellel on ümmargune äär, mis võimaldab planchat täielikult ümbritseda ja tagab täiusliku sobivuse brasero'le. Suur kaas ei ole lihtsalt plancha peale asetatud;
 2. See on varustatud 3 kiiluga kaane all, mis loovad kerge kalde, et vältida vee stagnatsiooni ja suure kaane värvikahjustusi;
 3. Viime läbi roostevastase töötluse enne termolakkimist, et kaitsta suurt kaant rooste eest (selle kaitsmiseks vaha kasutamine ei ole vajalik).
 4. Käepide järgib TRIO brasero trapetsikujulist vormi - unikaalne COEO'le

Suure kaane funktsioonid:

 • Võimaldab esteetiliselt katta plancha, kui teie brasero ei ole kasutusel
 • Aitab piirata rooste teket planchal
 • Võimaldab asetada kergeid esemeid (võib kasutada abilauana)
 • Piirab vee, lehtede, okste jms sattumist ahju
 • Ühildub pikema kaitsekattaga (HPT98 / HPT82) või lühema HPTB98 / HPTB82) Tähelepanu, erinevalt summutuskattest suur kaas ei talu kõrget temperatuuri. On oluline oodata, kuni brasero plancha jahtub, enne kui see paigutada.

COEO'st

 • COEO on Prantsuse köögitarvikute bränd, mis sündis 2020. aasta märtsi isolatsiooni ajal. Selle asutajad, inseneriharidusega Yannick ja La Cornue'i köögibrändi endine töötaja Amandine Aasias, võtsid endale väljakutse siduda inseneritöö ja disain, et luua köögitarvikuid, mis võimaldavad kõigil väljendada oma ainulaadset kokkamisstiili!
 • “BBQ kokkamine on kohal kõigil kontinentidel ja COEO-ga - koosolemine - tahame rõhutada selle gastronoomia katalüütilist mõju. Kõik armastavad koguneda ilusa leegi ümber ja koos kokata!”
 • Asudes Montpellieri põhjaosas, Cévennes'is, kujundab idufirma köögitarvikuid, sealhulgas grille, mis on pälvinud IF DESIGN ja Saksamaa Disainiauhinna 2024. Nende moto "Meilt Teile" viib nad eelistama otseühendust oma klientide kasutajatega, et alati hoida otsest sidet sektori vajadustega.

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenuarrow-right-circle