KAITSERAAM/RAUD D82 (lisavarustus COEO tulease/grillile BRASERO TRIO)

37.50 

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 12.50 
Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: BA82 Kategooriad: ,
Kategooria:

Kirjeldus

KAITSERAAM/RAUD D82 (lisavarustus COEO tulease/grillile BRASERO TRIO)

COEO kaitseraam on teie TRIO brasero asendamatu lisavarustus. TRIO plancha valmistamisprotsessis on see kergelt kallutatud, et võimaldada rasvade loomulikku äravoolu ahju keskele. Kui plancha temperatuur tõuseb, suureneb see kallak, mis võib põhjustada toidu kukkumist ahju. COEO kaitseraam on loodud kaheks otstarbeks:

  1. Vältida toidu kukkumist ahju.
  2. Paigutada eemaldatav grilliosa keskosa lähemale tulele plancha tasapinna küpsetamiseks, eriti kui te ei soovi teha suurt tuld ja/või jõuate küpsetamise lõppfaasi ning soovite kasutada söe kuumust.

COEO tuleasemete ja tuleaseme tarvikute kataloogi saab näha siit

https://youtu.be/CV8iyzch1yQ  

COEO'st

  • COEO on Prantsuse köögitarvikute bränd, mis sündis 2020. aasta märtsi isolatsiooni ajal. Selle asutajad, inseneriharidusega Yannick ja La Cornue'i köögibrändi endine töötaja Amandine Aasias, võtsid endale väljakutse siduda inseneritöö ja disain, et luua köögitarvikuid, mis võimaldavad kõigil väljendada oma ainulaadset kokkamisstiili!
  • “BBQ kokkamine on kohal kõigil kontinentidel ja COEO-ga - koosolemine - tahame rõhutada selle gastronoomia katalüütilist mõju. Kõik armastavad koguneda ilusa leegi ümber ja koos kokata!”
  • Asudes Montpellieri põhjaosas, Cévennes'is, kujundab idufirma köögitarvikuid, sealhulgas grille, mis on pälvinud IF DESIGN ja Saksamaa Disainiauhinna 2024. Nende moto "Meilt Teile" viib nad eelistama otseühendust oma klientide kasutajatega, et alati hoida otsest sidet sektori vajadustega.

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenuarrow-right-circle