COEO must tulease/grill BRASERO / FIREPIT TRIO H100cm D98cm (BLACK)

1550.00 

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 516.67 
Tarneaeg:
Vaata tarneinfot

Kauba toimetab Teieni kuller. Väliköögid ja töölauad tarnitakse reeglina komplektselt ja kokkupanduna. Peale tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku orienteeruv kauba saabumise aeg.

Tootekood: TRIO98B2 Kategooriad: ,
Kategooria:

Kirjeldus

COEO must tulease/grill BRASERO / FIREPIT TRIO H100cm D98cm (BLACK)

IF DESIGN AWARD 2024 võitja — üks mainekamaid disainiauhindu maailmas! Trio tulease ühendab endas pliidi, grilli ja plancha funktsioonid ning lisavõimaluse puidu ladustamiseks. Selle ainulaadne disain teeb sellest lihtsa, elegantse ja funktsionaalse eseme. See on loodud kasutades kuldset suhet, et muuta see harmooniliseks ja ajatuks (disain on kaitstud Prantsusmaal ja välismaal). TRIO on saadaval mitmes mudelis, et saaksite valida endale kõige sobivama kõrguse, diameetri ja viimistluse. Teil on võimalik luua oma väliköök loenduriga, mille kujundid võivad mahutada 1 või 2 TRIO brasero't. TRIO'd saab täiendada laia valiku lisavarustusega, nagu grillrestid, brasero ümbris või röstimisvarras.

COEO tuleasemete ja tuleaseme tarvikute kataloogi saab näha siit

COEO tulease/grill BRASERO / FIREPIT TRIO  —  IF DESIGN AWARD 2024 võitja — üks mainekamaid disainiauhindu maailmas.

  • Selle auhinnaga on TRIO grill asetatud kõige prestiižikamate toodete hulka koos tuntud brändidega nagu Adidas, Apple, Haier ja Mercedes Benz.
  • TRIO grill kuulutati võitjaks 132 sõltumatust eksperdist koosneva žürii poolt üle maailma tänu oma ainulaadsele disainile ja erinevatele iseloomulikele omadustele, mida see on turule toonud alates selle käivitamisest märtsis 2020. 2020. aastal võttis selle looja, inseneriharidusega Yannick Bonfort, väljakutse luua toode, millel on lihtne välimus, kuid mis rahuldab nii eraisikuid kui ka professionaale mitmete tehniliste spetsifikatsioonidega. TRIO grill on juba tuhandetes kodudes ning seda kasutatakse Lyfe'i instituudi (endine Paul Bocuse'i instituut) õpilaste poolt erinevate toiduvalmistamise viiside õppimiseks puidu tulel.
  • Konkurents oli tihe: peaaegu 11 000 taotlust esitati 72 riigis iF kvaliteedimärgi saamise väljavaatega. See auhind kinnitab, et TRIO on tuleviku grill, see on triptühhoni kujuline grillpliit, mis valiti välja selle kuju, funktsioonide, eristavate omaduste (materjalid, tarvikud, disaini inseneritöö) ja mõju tõttu välisõhuvalmistamise sektorile. TRIO on olnud tõeline revolutsioon alates selle käivitamisest 4 aastat tagasi, ja see auhind kinnitab selle disaini uuenduslikkust!
  • Rohkem teavet TRIO grilli kohta leiate jaotisest "Winners & iF Ranking" aadressil ifdesign.com: https://ifdesign.com/en/winner-ranking/project/the-trio/642863
  • TRIO grilli video: https://www.youtube.com/watch?v=t_aNPktCsJs&t=23s

COEO'st

  • COEO on Prantsuse köögitarvikute bränd, mis sündis 2020. aasta märtsi isolatsiooni ajal. Selle asutajad, inseneriharidusega Yannick ja La Cornue'i köögibrändi endine töötaja Amandine Aasias, võtsid endale väljakutse siduda inseneritöö ja disain, et luua köögitarvikuid, mis võimaldavad kõigil väljendada oma ainulaadset kokkamisstiili!
  • “BBQ kokkamine on kohal kõigil kontinentidel ja COEO-ga - koosolemine - tahame rõhutada selle gastronoomia katalüütilist mõju. Kõik armastavad koguneda ilusa leegi ümber ja koos kokata!”
  • Asudes Montpellieri põhjaosas, Cévennes'is, kujundab idufirma köögitarvikuid, sealhulgas grille, mis on pälvinud IF DESIGN ja Saksamaa Disainiauhinna 2024. Nende moto "Meilt Teile" viib nad eelistama otseühendust oma klientide kasutajatega, et alati hoida otsest sidet sektori vajadustega.

Seotud tooted

storecartphone-handsetcalendar-fullcrossmenuarrow-right-circle